Kamenné dekory dlažby - Predaj talianskej dlažby Mirage Bratislava a Prešov

Kamenné dekory

K dispozícii máme viacero kamenných dekorov, poradie sme určili podľa obľúbenosti zákazníkov.

NA.ME

Naša najobľúbenejšia kamenná kolekcia. K dispozícii je 7 rôznych dekorov v hrúbke 9mm a všetky okrem jedného majú aj 20mm hrubé kusy pre exteriérové terasy na terčoch prípadne prevetrávané fasády, bazénový program.. Povrchy týchto obkladov (dlažieb) sú NAT, teda verne kopírujú povrch skutočných kameňov, ich štruktúru, 3D efekt. Potlač týchto kamenných dekorov je jednou z najkvalitnejších a najjemnejších, ktoré sú na trhu k dispozícii.

HUB

Veľmi jemná štruktúra, ktorú lepši vidno z menšej vzdialenosti. Obsahuje malé trblietky, čím sa vytvára príjemný elegantný efekt. Z väčšej vzdialenosti pôsobí jednofarebne, aj preto je vhodné viac pracovať so škárou medzi jednotlivými kusmi obkladu, prípadne využívať aj dlažby z tejto kolekcie, ktoré majú 3D efekt. Tým, že je dizajn dlažby menej výrazný, je vhodné použiť ho aj vo verejných priestoroch, kde by mohla výrazná kresba kameňa prekážať. Zároveň j vhodné použiť túto dlažbu aj do profesionálnych kuchýň, kde sa vyžadujú špeciálne hygienické nároky. 

QUARZITI 2.0

Hrboľatý reliéf, vizuálne vlastnosti kameňa, množstvo malých pretleťových trblietok, benefity technického gresu. Máme na výber 5 rôznych dekorov, 1 béžový a ostatné 4 v odtieňoch šedej, od studenej bielej až po tmavú čiernohnedú. Ku každému dekoru je aj 20mm exteriérový náprotivok. 

kamenn-dekory-dlaby-predaj-talianskej-dlaby-mirage-bratislava-a-preov
Scroll to Top